Archiv rubriky: Humor

Humor

Mučení P.08

Dostal se ke mně soubor fotografií, dokumentujících, kam až může zajít lidská nenávist, krutost a bezcitnost. Slabším náturám rozhodně nedoporučuji jejich zhlédnutí.

Silikonový implantát zřejmě zachránil ženě život

O možnosti využití prsního implantátu jako balistické ochrany informoval server novinky.cz: http://www.novinky.cz/koktejl/193511-silikonovy-implantat-zrejme-zbrzdil-kulku-a-zachranil-zene-zivot.html Nezbývá než doufat, že tento druh operací bude záhy proplácen zdravotní pojišťovnou (kdyby to mělo zachránit jenom jeden život..)

Pistole mezi špeky

Netradiční úkryt zbraně – pistole ráže 9 mm – prý použil jeden silně obézní americký zločinec: http://www.magazin.cz/lifestyle/4336-tlustoch-schoval-pistoli-mezi-speky?uid=

Nové poznatky ke vzniku AK-47

Konečně se podařilo zcela přesně zjistit okolnosti vzniku této legendární a velmi rozšířené zbraně. Znalce překvapí skutečnost, že velký podíl na tom má i jeden ze slovenských politiků… Velmi zajímavé jsou i další odkazy na konci stránky a myslím že moje děti velmi…

Říká se, že…

Na počátku Bůh stvořil lidi a učinil je silnými a slabými. Potom přišel Samuel Colt a učinil je rovnými. ®eny a muže zrovnoprávnil Samuel Colt.